ZARADNE BABKI. pl


SZYDEŁKOWANIE

Ręcznie robiona okładka na książkęNiedawno na chrzciny dziecka otrzymałam piękny album w ręcznie robionej okładce. Na drutach i na szydełku. Przedstawiam go jako inspirację dla wszystkich miłośniczek robótek ręcznych.Szydełkowe domki
Szydełkowe domki mogą być samodzielną zawieszką lub też ozdobnymi kuchennymi łapkami. Duże lub małe, mniej lub bardziej kolorowe.Szydełkowe choinki
Wydziergane samodzielnie szydełkowe choinki sprawią wiele radości i wspaniale ozdobią świąteczny dom.
Niewiele pracy a jaki efekt! Przekonaj się sama jakie to łatwe, czytając dokładny opis.Szydełkowe łapki

Szydełkowe łapki przydadzą się w każdej kuchni. A w dodatku wykonać je można w jeden wieczór.Czapka na szydełkuProsta w formie szydełkowa czapka, na pewno ogrzeje głowę. W dodatku wykonana jest z samych półsłupków z narzuconą nitką.
Nie sprawi więc kłopotu nawet osobom, które szydełko trzymają w dłoni tylko od czasu do czasu.Szalik na szydełku

Szalik wykonany na szydełku, to doskonały pomysł na wolną chwilę, zwłaszcza dla niecierpliwych. Ażurowy wzór sprawia, że robótki przybywa w szybkim tempie. Efekty widać już pierwszego dnia.

Drugi wzór to cieplutki szalik na zimę.
Uroczy, a taki prosty.
Szydełkowa torebka

Torebka, zrobiona samodzielnie na szydełku, uda się nawet początkującej amatorce robótek ręcznych. Jej wykonanie nie zajmie dużo czasu, a radość obdarowanej nią dziewczynki zachęci do dalszego dziergania.
Przeczytaj opis wykonania i sięgnij po kolorowy kłębek.

Szydełkowa spódniczka
Szydełkowa spódniczka to pomysł na przywitanie wiosny przez te z nas, które kochają ręczne robótki. Łatwa w wykonaniu, na pewno spodoba się małej dziewczynce i jej mamie.
Szydełkowa serwetka dla początkującychSzydełkowa serwetka przedstawiona na zdjęciu jest bardzo łatwa do wykonania i nie powinna sprawić trudności osobom początkującym. Znajomość słupków i półsłupków to oczywiście podstawa, ale żadna głębsza wiedza nie jest konieczna. Kilka wieczorów, odrobina trudu i efekt cieszący oko gotowy.

Pozostałe artykuły:

  1. Szydełkowy kołnierzyk
  2. Beret na szydełku
  3. Poradnik dla szydełkujących
  4. Szydełkowa poduszka

Przeczytaj również:

  1. Rękawiczki na drutach

  2. Rękawiczki na drutach - ścieg ryżowy

  3. Mitenki na drutach


  4. Zobacz wszystkie artykuły o robótkach na drutach

Akcje charytatywne-Kontakt-Mapa witryny- Polityka prywatności
© Copyright by "www.zaradnebabki.pl"